RP UNO 2 skrinka

RP UNO 2 skrinka

RP UNO 2 skrinka

 

Poskladajte si vlastnú praktickú kanceláriu alebo obývaciu stenu. Kvalitné a moderné zostavy z modulového sektorového nábytku REA PLAY (skrátene RP) sú ideálny nábytok do každého priestoru. Univerzálny modulový nábytkový systém je praktický, variabilný a ľahko kombinovateľný. Skrinky REA PLAY prinášajú zákazníkovi potešenie, požadovaný úžitok a to všetko vo vysokej kvalite, pričom jednotlivé komponenty môžu byť dokupované i postupne.

Korpusy skriniek RP UNO 2 vyrábame v štyroch základných farebných drevodezénoch: biela, dub bardolino, dub canyon a wenge. Skrinky je možné uzatvárať za príplatok aj praktickými dvierkami v deviatich variáciách: v bielej, dube bardolino, dube canyon, africkom wenge, matnom wenge vákuovanom, matnom cappucino vákuovanom, vo vákuovanej bielej s vysokým leskom, vo vákuovanej zelenej vo vysokom lesku, vo vákuovanej ružovej vo vysokom lesku a čírom skle.

Dvierka je možné vyrobiť v 9 farebných variáciach. Ak má zostava viacero dvierok, všetky dvierka môžu byť rôzne. Vzhľadom na náročnosť nastavenia takýchto možností na internetovom obchode, v prípade záujmu prosíme o konzultáciu s našim pracovníkom, ktorý Vám vysvetlí všetky možnosti a tiež uvedie konečnú sumu výrobku. Vákuové dvierka a dvierka s vysokým leskom sú totiž drahšie ako dvierka z klasického drevotrieskového dezénu. 

Aktuálna cena platí pre dvierka z drevodezénu, MDF dvierka v lesku a matnom prevedení sú za príplatok. Cenu Vám oznámime telefonicky alebo emailom.

 

Parametre výrobku

Typ nábytku kancelária REA UNO 2, detská izba UNO 2
Materiál laminovaná DTD + ABS hrany
Farebné prevedenie korpusu podľa vzorkovníka
Farebné prevedenie dvierok podľa vzorkovníka
Rozmery  v/š/h                               58,4 x 91,7 x 38,4 cm
Hrúbka korpus 2,5 cm
Hrúbka dvierok 1,8 cm
Balenie demont
Záruka 2 roky

 

Farebné prevedenie korpusu

 

Farebné prevedenie dvierok

 

 

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Paletová preprava len 10€.

Nadrozmerný tovar a tovar z viacerých balíkov Vám doručíme zabalený na palete. Paleta je v cene dopravy.

Kód produktu

DRuno2

Dostupnosť

2 - 4 týždne
  • 210,00€

Dostupné možnosti