MODENA biely lesk/grafit matný MD07/G60o, horná výklopná skrinka v šírke 60 cm
Kuchynská skrinka MODENA MD07 je navrhnutá na umiestnenie nad podskrinkové digestory so šírkou 60 cm. Jej vnútorný priestor je bez police. Dvierka sa otvárajú smerom nahor vďaka plynovým piestom, ktoré zaručia tichý a plynulý chod.
- horná skrinka nad digestor v šírke 60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka vo farbe biely lesk,
- plastová úchytka,
- bez spomaľovačov, v prípade záujmu je ich možné zakúpiť samostatne.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynská linka, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk |
| Výška | 36 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Úchytka | plastová |
| Tiché dovieranie | nie |
| Záruka | 2 roky |


















































































































