TIFFANY 120/180 biely lesk/sivý lesk, kuchynská linka v dĺžke 180 cm
Zariaďte svoju kuchyňu s elegantnou kuchynskou linkou TIFFANY v bielo-sivom prevedení, ktorá dokonale zapadne do Vašej domácnosti. Táto kuchynská linka v dĺžke 180 cm, nielen že poskytuje moderný vzhľad, ale zároveň je synonymom praktickosti a funkčnosti. Ak hľadáte lacné kuchynské linky, ktoré majú vysokú kvalitu, naša bielo-sivá kuchyňa TIFFANY je ideálnou voľbou.
Vďaka použitiu odolného MDF materiálu v kombinácii s bielo-sivým leskom, táto kuchynská linka 180cm odráža súčasné trendy v dizajne a pridáva priestoru pocit svetlosti a vzdušnosti. Vybavená modernými technológiami ako sú závesy s tichým zatváraním a výklopné skrinky s plynovými piestmi, zaručuje maximálny komfort a pohodlie pri používaní. Výška horných skriniek je 72 cm, dolné skrinky majú výšku 82 cm (bez prac. dosky). Zásuvky Metalbox s vysokou nosnosťou a kovové úchytky sú prísľubom dlhodobej odolnosti a trvácnosti. Ak plánujete rekonštrukciu alebo len menší upgrade Vašej kuchyne, Tiffany Vám prinesie presne to, čo potrebujete: spojenie štýlu, kvality a cenovej dostupnosti.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: T24/D80Z + T-16/D40S1 + pracovná doska 40cm + sokel T31 + sokel T32 ľavý a pravý
- horné skrinky: T-10/G80W + T-07/G60O + T-03/G40
Ku kuchynskej zostave si môžete zakúpiť ďalšie sektorové kuchynské skrinky Tiffany.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynská linka, lacné kuchynské linky, kuchynská zostava, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | sivý lesk a biely lesk |
| Výška | ľubovoľná, napr. 190 cm |
| Celková dĺžka dolných skriniek | 120 cm |
| Celková dĺžka horných skriniek | 180 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | Dub Craft zlatý 28mm, v dĺžke 40 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Tiché dovieranie zásuvky | áno |
| Úchytky | kovové |
| Záruka | 2 roky |








































































































