DANTE kašmír DT17 šatníkovo-policová skriňa
Šatníkovo-policová skriňa DANTE v kašmírovom vyhotovení predstavuje kombináciu moderného dizajnu a funkčnosti. Šatníkovú časť zakrývajú dvere. Spodná policová časť skrine je vybavená tromi dvierkami a tromi praktickými zásuvkami, ktoré sú nenahraditeľné pre prehľadnú organizáciu všetkých drobností.
- šatníková skriňa v šírke 185 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- so zrkadlom,
- zaoblené predné rohy skrinky,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čierno-zlatom prevedení,
- tiché dovieranie dvierok a zásuvky.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, šatníkové skrine, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + kašmír matná |
| Výška | 207 cm |
| Šírka | 185 cm |
| Hĺbka | 56,5 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |
















































































































