DANTE biela DT19 toaletný stolík
Toaletný stolík DANTE vyniká moderným dizajnom a detailami. Dve zásuvky s kovovými úchytkami (v čiernom alebo zlatom prevedení) poskytujú dostatok úložného priestoru pre kozmetiku a drobnosti dennej potreby, ktoré chcete mať vždy poruke.
- toaletný stolík v šírke 120 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobený je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej bielej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- zaoblené predné rohy stolíka,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- tiché dovieranie zásuviek.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, toaletné stolíky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + biela matná |
| Výška | 78 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Hĺbka | 44 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |
















































































































