VIGO kašmír VG09 nástenná polica
Závesná polica VIGO 09 je ideálny spôsob, ako premeniť prázdnu stenu na štýlový priestor pre vaše obľúbené dekorácie.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, nástenná polica, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 22 cm |
| Šírka | 138 cm |
| Hĺbka | 27 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |










































































































