LUXOR LX08 závesná polica
Nástenná polica LUXOR predstavuje vkusný doplnok pre Váš interiér. Vďaka svojmu praktickému rozmeru sa výborne hodí na vyplnenie prázdneho miesta nad TV stolíkom, komodou, alebo môže fungovať ako samostatná dekorácia na stene. Tento kúsok je ako stvorený na vystavenie obľúbených fotografií, menších knižných titulov či drobných predmetov k Vašej domácej elektronike.
Dodajte svojmu domovu punc elegancie so sektorovým nábytkom LUXOR. Vďaka širokému výberu od štýlových komôd a presklených vitrín až po funkčné TV stolíky a priestranné skrine, si ľahko vyskladáte interiér presne podľa svojich predstáv. Vytvorte si harmonický a ucelený priestor, ktorý dokonale sadne do rozmerov Vášho bývania.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorové obývacie steny, sektorový nábytok, závesná polica, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF, |
| Farebné prevedenie | biela matná + biely lesk |
| Výška | 21,8 cm |
| Šírka | 153 cm |
| Hĺbka | 23,6 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |










































































































