ETONNAT čierna kancelárska stolička

ETONNAT čierna kancelárska stolička

ETONNAT čierna kancelárska stolička

 

Kancelárska stolička ETONNAT: Komfort a ergonómia na pracovisku

V súčasnej dobe, keď mnoho z nás trávi veľkú časť dňa sedením pri počítači, je výber správnej kancelárskej stoličky kľúčový pre zdravie a pohodlie. Kancelárska stolička ETONNAT predstavuje spojenie ergonómie, dizajnu a technológie, ktoré zaručia, že hodiny strávené v kancelárii budú nielen produktívne, ale aj pohodlné.

Synchrónna mechanika a nastavenie podhlavníka

Jednou z výnimočných vlastností kancelárskeho kresla ETONNAT je jeho so synchrónnou mechanikou, ktorá umožňuje, aby sa sedadlo a operadlo pohybovali synchronizovane podľa pohybov užívateľa, čím poskytuje optimálnu podporu počas celého dňa. Navyše, stolička je vybavená unikátnym synchrónnym nastavením podhlavníka s možnosťou nastavenia výšky, čo zabezpečuje správnu podporu hlavy a krčnej chrbtice.

Flexibilná bedrová opierka

Pre dlhodobé pohodlie pri práci je nevyhnutná adekvátna podpora bedrovej oblasti. Kancelárska stolička ETONNAT prichádza s flexibilnou bedrovou opierkou, ktorá sa prispôsobí kontúram Vášho tela a zabezpečí tak správne držanie tela a zníženie napätia v dolnej časti chrbta.

Nastaviteľné podrúčky pre maximálne pohodlie

Rovnako dôležité ako opora chrbta sú podrúčky, ktoré odľahčujú ramená a krčnú chrbticu. Kancelárska stolička ETONNAT disponuje výškovo nastaviteľnými podrúčkami s mäkkou dotykovou plochou, ktoré zaručujú pohodlie Vašich rúk a zároveň prispôsobivosť pre rôzne typy stolov a pracovných povrchov.

Kancelárska stolička ETONNAT predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú kombináciu komfortu, funkčnosti a moderného dizajnu. S jej pokročilými nastaveniami a ergonomickými vlastnosťami sa stane neoddeliteľnou súčasťou Vášho pracovného prostredia a zároveň významne prispeje k Vašej produktivite a zdraviu.

 

Parametre výrobku

Typ výrobkukancelárske kreslo, kancelárske stoličky
Materiálsieťovina, plast, kov,
Farebné prevedeniečierna
Výška x šírka x hĺbka115-130 x 69 x 69 cm
Výška sedu46 - 56 cm
Hĺbka sedu46 cm
Nosnosť130 kg
Plynový piestáno
Podrúčkyáno
Spodná ružicaplast
Baleniedemont
Záruka2 roky

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Paletová preprava len 10€.

Nadrozmerný tovar a tovar z viacerých balíkov Vám doručíme zabalený na palete. Paleta je v cene dopravy.

Kód produktu

AN_etonnat

Dostupnosť

1 ks skladom u dodávateľa, dodacia lehota: Do 3-4 dní
  • 216,00€