DANTE zelená DT20 závesné zrkadlo
Závesné zrkadlo Dante ponúka zrkadlovú plochu, ktorú lemujú kontrastné prvky v zelenej farbe. Tento detail dodáva zrkadlu moderný, loftový či industriálny nádych. Vynikne ako solitér na stene, no perfektne doplní aj toaletný stolík z rovnomennej kolekcie.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, závesné zrkadlo |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF, |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + zelená matná |
| Výška | 66 cm |
| Šírka | 83 cm |
| Hĺbka | 2 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |











































































































