DANTE zelená DT23 písací stolík
Písací stolík Dante DT23 vyniká moderným dizajnom a detailami. Či už zariaďujete elegantnú kanceláriu, domácu pracovňu alebo študentský kútik, tento kúsok do vášho interiéru vnesie výnimočný štýl. Jeho výrazný dizajn kombinuje odtieň dreva s farebnými variantmi čiel zásuviek, ktoré doplníte zlatými alebo čiernymi úchytkami podľa vlastného vkusu.
- písací stolík v šírke 140,5 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobený je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej zelenej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- zaoblené predné rohy stolíka,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- tiché dovieranie zásuviek.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, písacie stolíky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + zelená matná |
| Výška | 75 cm |
| Šírka | 140,5 cm |
| Hĺbka | 56,5 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |















































































































