VIGO kašmír VG02, skrinka pod TV
Skrinka pod TV VIGO spája moderný dizajn s praktickým využitím. Kovové nožičky v čiernej farbe spolu s kovovými minimalistickými úchytkami podčiarkujú jej štýlový vzhľad. Ponúka dostatok úložného priestoru v bočných skrinkách a zásuvkách, je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá vkusný TV stolík s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a eleganciu.
- skrinka pod TV v šírke 183 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- jemné čierne kovové úchytky,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čiernom prevedení,
- zaoblené predné rohy na skrinke,
- tiché dovieranie dvierok,
- zásuvky s plnovýsuvom.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, TV stolík, skrinka pod TV |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 61 cm |
| Šírka | 183 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |














































































































