VIGO kašmír VG04 komoda so zásuvkami
Komoda VIGO 04 kombinuje eleganciu s praktickou funkčnosťou, vďaka čomu sa stane ozdobou každého interiéru. Priestranných šesť zásuviek poskytuje dostatok miesta na prehľadné usporiadanie všetkých vašich drobností. Každodennú manipuláciu spríjemňujú štýlové kovové úchytky, zatiaľ čo vysoké kovové nohy nielenže dodávajú nábytku ľahkosť, ale zároveň maximálne uľahčujú údržbu podlahy pod komodou.
- komoda v šírke 138 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- jemné čierne kovové úchytky,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čiernom prevedení,
- zaoblené predné rohy na skrinke,
- zásuvky s plnovýsuvom.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, komody, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 88 cm |
| Šírka | 138 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |















































































































