VIGO kašmír VG07 vitrína
Vitrína VIGO je kombináciou funkčnosti a moderného dizajnu. Za elegantnými presklenými dvierkami nájdete sklenenú policu, určenú na vystavenie vašich obľúbených dekorácií, zatiaľ čo praktická zásuvka v strednej časti poskytne priestor na drobnosti. Pohodlnú manipuláciu zaručujú štýlové kovové úchytky a vysoké nožičky nielenže dodávajú nábytku ľahkosť, ale zároveň uľahčujú upratovanie. Pre príjemný vizuálny efekt odporúčame doplniť vitrínu o LED osvetlenie.
- vitrína v šírke 90 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- jemné čierne kovové úchytky,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čiernom prevedení,
- zaoblené predné rohy na skrinke,
- tiché dovieranie dvierok,
- zásuvka s plnovýsuvom.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, vitríny, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 160,5 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |















































































































