LUXOR LX01 stolík pod TV
TV stolík LUXOR vás očarí svojím elegantným dizajnom s vysokolesklými plochami, ktoré v kombinácii so štýlovými kryštálovými úchytkami a štíhlymi chrómovanými nohami dodávajú nábytku výnimočný šmrnc. Praktické riešenie úložného priestoru zahŕňa dve bočné skrinky s dvierkami a dve centrálne zásuvky, ktoré poskytujú dostatok miesta pre vaše drobnosti.
- skrinka pod TV v šírke 160,4 cm,
- štýlový a výnimočný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky v bielej farbe v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v bielom lesku,
- priestor medzi dvierkami a zásuvkami je zdobený zrkadlom,
- úchytky v tvare kryštálu - diamantu,
- chrómované nožičky vo výške 17 cm,
- vrchnú dosku je možné podsvietiť LED pásikom,
- zásuvky s plnovýsuvom,
- dvierka s tichým dovieraním.
Dodajte svojmu domovu punc elegancie so sektorovým nábytkom LUXOR. Vďaka širokému výberu od štýlových komôd a presklených vitrín až po funkčné TV stolíky a priestranné skrine, si ľahko vyskladáte interiér presne podľa svojich predstáv. Vytvorte si harmonický a ucelený priestor, ktorý dokonale sadne do rozmerov Vášho bývania.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorové obývacie steny, sektorový nábytok |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF, zrkadlo |
| Farebné prevedenie | biela matná + biely lesk |
| Výška | 60,6 cm |
| Šírka | 160,4 cm |
| Hĺbka | 39,9 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |














































































































