LUXOR LA01 rozkladací konferenčný stolík
Rozkladací konferenčný stolík LUXOR je neodmysliteľným prvkom modernej obývačky, ktorý v sebe spája minimalistický dizajn s praktickosťou. Jeho najväčšou prednosťou je možnosť rozloženia vrchnej dosky až na dĺžku 144 cm, čo oceníte najmä pri rodinných oslavách alebo posedeniach s priateľmi, kedy potrebujete viac odkladacieho priestoru. Vďaka svojmu vzhľadu sa stolík hodí do svetlých aj tmavších interiérov a výborne ladí so sivými odtieňmi či moderným nábytkom.
Dodajte svojmu domovu punc elegancie so sektorovým nábytkom LUXOR. Vďaka širokému výberu od štýlových komôd a presklených vitrín až po funkčné TV stolíky a priestranné skrine, si ľahko vyskladáte interiér presne podľa svojich predstáv. Vytvorte si harmonický a ucelený priestor, ktorý dokonale sadne do rozmerov Vášho bývania.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorové obývacie steny, sektorový nábytok, konferenčné stolíky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farebné prevedenie | biela matná |
| Výška | 52 cm |
| Šírka | 114 - 144 cm |
| Hĺbka | 68 cm |
| Rozmer vrchnej dosky pred rozložením | 114 x 68 cm |
| Rozmer vrchnej dosky po rozložení | 144 x 68 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |









































































































