PATI dub cremona PK21/PF20 dolná drezová kuchynská skrinka 80 cm
Dolná drezová kuchynská skrinka 80 cm PATI má vnútorný priestor prispôsobený na inštaláciu kuchynského drezu, potrubia aj sifónu. Skvele poslúži na prehľadné uloženie čistiacich prostriedkov, odpadkového koša či ďalších nevyhnutností. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- spodná drezová kuchynská skrinka v šírke 80 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- plastové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |












































































































