PATI dub cremona PK22/PF21, dolná rohová kuchynská skrinka 100x60 cm
Rohová kuchynská skrinka PATI predstavuje praktický spôsob, ako naplno využiť priestor v rohu kuchynskej linky. Vďaka vnútornému členeniu s policou ponúka dva samostatné úložné priestory, ktoré uľahčia prehľadné usporiadanie hrncov, misiek, kuchynského riadu aj zásob potravín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- rohová kuchynská skrinka v rozmere 100x60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- plastová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 100x60 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| skutočný rozmer je 82 x 82 x 46,3 cm, nakoľko za skrinkou je medzera na rúrky, hadičky, atď. Pri projektovaní kuchyne však stále počítajte s rozmerom skrinky 100x60cm!!! | |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |












































































































