PATI kašmír PK14/PF15, dolná kuchynská zásuvková skrinka 40 cm
Dolná kuchynská zásuvková skrinka 40 cm PATI je praktická trojzásuvková skrinka. Je vynikajúcim riešením na uloženie kuchynských príborov, pomôcok či zásob potravín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Minimalistický vzhľad dopĺňajú čierne plastové úchytky.
- spodná kuchynská zásuvková skrinka v šírke 40 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- typ zásuvky: obyčajný výsuv s kolieskom,
- plastové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI kašmír je tým správnym riešením pre každého, kto túži po kvalitnej kuchyni bez vysokej investície, nech už zariaďujete rodinný dom, byt, panelák, chatu či nehnuteľnosť určenú na prenájom. Vďaka variabilite jednotlivých skriniek si poskladáte kuchynskú linku presne podľa vlastných predstáv, od kompaktných zostáv pre menšie priestory až po rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba predných plôch | kašmír |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie zásuvky | nie |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |













































































































