PATI kašmír PK19/PF19, dolná kuchynská skrinka na vstavanú rúru 60 cm
Dolná kuchynská skrinka 60 cm PATI je prispôsobená na uloženie vstavanej rúry, čím sa stáva nepostrádateľnou súčasťou modernej kuchynskej zostavy. Pod rúrou sa nachádza záslepka. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy.
- spodná kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pod rúrou je záslepka (bez zásuvky a dvierok),
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI kašmír je tým správnym riešením pre každého, kto túži po kvalitnej kuchyni bez vysokej investície, nech už zariaďujete rodinný dom, byt, panelák, chatu či nehnuteľnosť určenú na prenájom. Vďaka variabilite jednotlivých skriniek si poskladáte kuchynskú linku presne podľa vlastných predstáv, od kompaktných zostáv pre menšie priestory až po rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba predných plôch | kašmír |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 51,8 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |













































































































