PATI svetlý grafit PF26 dvierka na umývačku riadu v šírke 60 a výške 72 cm
Dvierka na umývačku riadu Pati PF26 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
- dvierka na umývačku riadu v šírke 60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm,
- plastová úchytka,
- bez pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 59,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |













































































































