MODENA biely lesk/grafit matný MD27/D40, dolná skrinka v šírke 40 cm
Kuchynská skrinka MODENA MD27 poskytuje vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Priestor vo vnútri skrinky je rozdelený pomocou police, ktorá vytvára dva samostatné úložné priestory.
- kuchynská skrinka v šírke 40 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka vo farbe biely lesk v kombinácii s farbou grafit matný,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastové úchytky,
- bez regulovateľných nožičiek,
- odoberateľný sokel,
- bez spomaľovačov, v prípade záujmu je ich možné zakúpiť samostatne,
- bez pracovnej dosky.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa MODENA, kuchynská linka, kuchynské skrinky |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk/grafit matný |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Pracovná doska | nie je súčasťou skrinky, je ju potrebné zakúpiť samostatne |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Úchytka | plastová |
| Tiché dovieranie | nie |
| Záruka | 2 roky |


















































































































