MODENA biely lesk/grafit matný MD29/D60P, vysoká potravinová skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm
Potravinová skriňa na vstavanú rúru MODENA MD29 predstavuje vysoký prvok kuchynskej zostavy. Vďaka svojej kapacite je ideálna na uskladnenie suchých zásob, kuchynských pomôcok alebo menších domácich spotrebičov, vďaka čomu budete mať vo svojej kuchyni všetko prehľadne a efektívne zorganizované. Vnútri sa nachádzajú police, ktoré zabezpečujú prehľadné rozdelenie úložného priestoru. Otvorený priestor je určenú pre vstavanú rúru.
- kuchynská potravinová skriňa v šírke 60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka v kombinácii farieb biely lesk a grafit matný,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastové úchytky,
- bez regulovateľných nožičiek,
- odoberateľný sokel,
- bez spomaľovačov, v prípade záujmu je ich možné zakúpiť samostatne.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynská linka, sektorové kuchyne, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk/grafit matný |
| Výška | 210 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Rozmery otvoru na vstavanú rúru v/š/h: | 59 x 56,7 x 56 cm |
| Úchytky | plastové |
| Tiché dovieranie | nie |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Záruka | 2 roky |



















































































































