MODENA biely lesk/grafit matný MD09/G80W, horná výklopná skrinka so sklom v šírke 80 cm
Kuchynská skrinka MODENA MD09 vám prinesie kvalitu za cenu, ktorá vás príjemne prekvapí. Vnútorný priestor je rozdelený jednou praktickou policou, vďaka ktorej si pohodlne usporiadate šálky, poháre či taniere presne tam, kam patria. O komfortné otváranie dvierok sa postarajú plynové piesty, ktoré zaručia plynulý a tichý pohyb pri každodennom používaní.
- horná výklopná skrinka v šírke 80 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka vo farbe biely lesk,
- plastová úchytka,
- bez spomaľovačov, v prípade záujmu je ich možné zakúpiť samostatne.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynská linka, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk + grafit matný |
| Výška | 72 x 80 x 30 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Úchytky | plastové |
| Tiché dovieranie | nie |
| Záruka | 2 roky |


















































































































