MODENA biely lesk/grafit matný MD10/G60NW, horná rohová skrinka v šírke 60x60 cm
Kuchynská skrinka MODENA MD10 je prakticky rozdelená dvoma policami, vďaka čomu v nej ľahko a prehľadne uložíte šálky, poháre či taniere presne tam, kam patria. Otváranie dvierok zabezpečuje plastová úchytka.
- horná rohová kuchynská skrinka v rozmere 60x60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka vo farbe biely lesk,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastová úchytka,
- bez spomaľovačov, v prípade záujmu je ich možné zakúpiť samostatne.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynská linka, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk |
| Výška | 72 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Úchytka | plastová |
| Tiché dovieranie | nie |
| Záruka | 2 roky |


















































































































