MODENA biely lesk/grafit matný MD17/D60P, dolná skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm
Kuchynská skrinka MODENA MD17 poskytuje vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Vnútro skrinky je prispôsobené na uloženie vstavanej rúry. Pod rúrou sa nenachádza zásuvka ani dvierka, je tam len záslepka.
- kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe rijeka svetlá v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- záslepka vo farbe biely lesk, sokel vo farbe grafit matný,
- pod rúrou je záslepka (bez zásuvky a dvierok),
- bez regulovateľných nožičiek,
- odoberateľný sokel,
- bez pracovnej dosky.
Sektorová kuchynská linka MODENA vám prináša bohatú ponuku spodných, horných i vysokých skriniek vrátane špeciálnych modulov pre vstavané spotrebiče. Vďaka tomu si ju poskladáte presne tak, aby dokonale sadla do vášho bytu alebo rodiného domu. Šikovný dizajn v kombinácii s maximálnou variabilitou z nej robí riešenie, ktoré si poradí s akýmkoľvek pôdorysom. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivosť aj pri každodennom intenzívnom používaní.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa MODENA, kuchynská linka |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | rijeka svetlá |
| Farba dvierok | biely lesk |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 50 cm |
| Rozmery otvoru pre vstavanú rúru v/š/h: | 59,9 x 56,7 x 50 cm |
| Pracovná doska | nie je súčasťou skrinky, je ju potrebné zakúpiť samostatne |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Úchytka | nie, bez úchytky |
| Záruka | 2 roky |


















































































































