TIFFANY 200 biely lesk, kuchynská linka 200 cm
Lacná kuchynská linka TIFFANY s dĺžkou 200 cm ponúka vysokú kvalitu za rozumnú cenu, čo ju predurčuje byť skvelou voľbou pre každého, kto hľadá ideálnu kombináciu funkčnosti, estetiky a dostupnosti. Tento model je navrhnutý tak, aby sa hodil aj do menších priestorov, čím maximálne využije každý centimeter Vašej kuchyne.
Kúpou kuchynskej zostavy TIFFANY získate:
- kuchynský komplet v celkovej dĺžke 200 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe biely lesk,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- výška horných skriniek: 72 cm, výška spodných skriniek: 82 cm, hrúbka prac. dosky: 2,8 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- tiché dovieranie zásuvky,
- zásuvky Metalbox s hrubým drevotrieskovým dnom,
- výklopná skrinka má plynové piesty,
- vrátane sokla a pracovných dosiek v šírke 40 cm a 80 cm,
- bez drezu.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: T24/D80Z + T-16/D40S1 + T-22/D80 + pracovné dosky 40cm a 80cm + sokel T31 + sokel T32 ľavý a pravý
- horné skrinky: T-10/G80W + T-11/G80 + T-03/G40
Ku kuchynskej zostave si môžete dokúpiť aj sektorové kuchynské skrinky TIFFANY.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynské linky, lacné kuchynské linky, kuchynské zostavy, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | biely lesk |
| Výška | horné skrinky: 72 cm, spodné skrinky bez prac. dosky: 82 cm |
| Celková dĺžka dolných skriniek | 200 cm |
| Celková dĺžka horných skriniek | 200 cm |
| Celková hĺbka | 60 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | Dub Craft zlatý 28mm, v dĺžke 40 cm a 80 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Tiché dovieranie zásuvky | áno |
| Úchytky | kovové |
| Záruka | 2 roky |








































































































