TIFFANY sivý lesk T29, dvierka na umývačku riadu v šírke 60 a výške 72 cm
Dvierka na umývačku riadu Tiffany T29 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
- dvierka na umývačku riadu v šírke 60 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobené z MDF materiálu vo farbe sivý lesk v hrúbke 16 mm,
- kovová úchytka,
- bez pracovnej dosky.
Kuchyňa Tiffany je elegantná sektorová kuchynská linka vo vyhotovení sivý lesk, ktorá vnesie do vašej domácnosti moderný vzhľad. Vďaka čistým líniám a lesklému povrchu opticky presvetlí aj menšie priestory a stane sa ozdobou každej kuchyne. K dispozícii je veľký výber sektorových skriniek rôznych rozmerov a funkcií, takže si kuchyňu jednoducho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj možnosť vyskladať aj rohovú kuchyňu, čím maximálne využijete každý centimeter vášho priestoru.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | MDF dvierka |
| Farba dvierok | sivý lesk |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 59,6 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | kovová |
| Záruka | 2 roky |














































































































