TIFFANY 260 sivý lesk/biely lesk, kuchynská linka v dĺžke 260 cm
Kuchynská linka TIFFANY s celkovou dĺžkou 260 cm predstavuje cenovo efektívne riešenie spájajúce kvalitné materiálové prevedenie s priaznivou cenou. Zostava je koncipovaná tak, aby spĺňala požiadavky na funkčnosť a estetiku.
Kúpou kuchynskej zostavy TIFFANY získate:
- kuchynský komplet v celkovej dĺžke 260 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe sivý lesk (spodné skrinky) a biely lesk (horné skrinky),
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- výška horných skriniek: 72 cm, výška spodných skriniek: 82 cm, hrúbka prac. dosky: 2,8 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- tiché dovieranie zásuvky,
- zásuvka Metalbox s hrubým drevotrieskovým dnom,
- výklopná skrinka má plynové piesty,
- vrátane sokla a pracovných dosiek v šírke 40 cm, 60 cm a 80 cm,
- bez drezu.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: T24/D80Z + T-16/D40S1 + T-19/D60 + T-22/D80 + pracovné dosky 40cm, 60cm a 80cm + sokel T31 (2ks) + sokel T32 ľavý a pravý
- horné skrinky: T-10/G80W + T-08/G60 + T-03/G40 + T-11/G80
Ku kuchynskej zostave si môžete dokúpiť aj sektorové kuchynské linky TIFFANY.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynská zostava, kuchynská linka, kuchynský komplet |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | sivý lesk + biely lesk |
| Výška | horné skrinky: 72 cm, spodné skrinky bez prac. dosky: 82 cm |
| Celková dĺžka dolných skriniek | 260 cm |
| Celková dĺžka horných skriniek | 260 cm |
| Celková hĺbka | 60 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | Dub Craft zlatý 28mm, v dĺžke 40 cm, 60 cm a 80 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Tiché dovieranie zásuvky | áno |
| Úchytky | kovové |
| Záruka | 2 roky |








































































































