ELIZA 180/240 dub wenge/rijeka svetlá, kuchynská linka
Jednoduchá sektorová kuchynská linka ELIZA patrí medzi cenovo najlacnejšie kuchyne v ponuke. Dizajn je jednoduchý a elegantný, s čistými líniami a moderným vzhľadom, ktorý sa ľahko prispôsobí rôznym interiérovým štýlom. S výškou horných skriniek 57,5 cm je táto kuchynská linka nižšia než štandardné modely, čo ju predurčuje pre použitie v miestnostiach s nižším stropom alebo v prípade, že preferujete viac otvoreného priestoru nad pracovnou plochou.
Kúpou kuchynskej zostavy ELIZA získate:
- kuchynský komplet v celkovej dĺžke 240 cm,
- jednoduchý dizajn,
- korpus je vyrobený z drevotriesky vo farbe dub wenge v hrúbke 15 mm,
- horné dvierka vo farbe rijeka svetlá, dvierka na spodných skrinkách vo farbe dub wenge s pásikom rijeka svetlá,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastové úchytky,
- výška horných skriniek: 57,5 cm, výška spodných skriniek: 82 cm, hrúbka prac. dosky: 2,8 cm,
- nemá tiché dovieranie dvierok a zásuvky,
- typ zásuvky: obyčajný výsuv s kolieskom,
- vrátane pracovnej dosky v šírke 40 cm + 60 cm,
- bez drezu a spotrebičov.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: EZ17/D80Z + EZ11/D40S1 + EZ14/D60 + pracovná doska 40 cm a 60 cm,
- horné skrinky: EZ06/G80W + EZ09/G60O + EZ01/G40 + EZ03/G60.
Ku kuchynskej zostave si môžete zakúpiť ďalšie sektorové skrinky ELIZA.
Parametre výrobku:
| Typ nábytku | kuchyňa ELIZA, kuchynská linka, kuchynská zostava, |
| Materiál | drevotrieska v hrúbke 1,5 cm |
| Farebné prevedenie korpusu | dub wenge |
| Farebné prevedenie dvierok | dub wenge + rijeka svetlá |
| Výška | horné skrinky: 57,5 cm, spodné skrinky s prac. doskou: 85 cm |
| Celková šírka horných skriniek | 240 cm |
| Celková šírka dolných skriniek | 180 cm |
| Celková hĺbka | 60 cm |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Úchytky | plastové |
| Tiché dovieranie dvierok | nie |
| Tiché dovieranie zásuvky | nie |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |








































































































