TIFFANY 180/240 biely/sivý lesk, kuchynská linka 180/240 cm
Kuchynská linka TIFFANY v bielo-sivom lesklom prevedení predstavuje funkčné riešenie pre moderné kuchynské interiéry. Celková dĺžka 240 cm poskytuje dostatočnú úložnú a pracovnú kapacitu pre využitie v rámci každodennej prevádzky.
Kúpou kuchynskej zostavy TIFFANY získate:
- kuchynský komplet v celkovej dĺžke 240 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe biely lesk (horné skrinky) a sivý lesk (spodné skrinky),
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- výška horných skriniek: 72 cm, výška spodných skriniek: 82 cm, hrúbka prac. dosky: 2,8 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- tiché dovieranie zásuvky,
- zásuvky Metalbox s hrubým drevotrieskovým dnom,
- výklopná skrinka má plynové piesty,
- vrátane sokla a pracovných dosiek v šírke 40 cm a 60 cm,
- bez drezu.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: T24/D80Z + T-16/D40S1 + T-19/D60 + pracovné dosky 40cm a 60 cm+ sokel T31 + sokel T32 ľavý a pravý
- horné skrinky: T-10/G80W + T-07/G60O + T-03/G40 + T-08/G60
K zostave si môžete zakúpiť aj ďalšie sektorové kuchynské skrinky TIFFANY.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynská linka 240 cm, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | biely lesk + sivý lesk |
| Výška | horné skrinky: 72 cm, spodné skrinky bez prac. dosky: 82 cm |
| Celková dĺžka dolných skriniek | 180 cm |
| Celková dĺžka horných skriniek | 240 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | Dub Craft zlatý 28mm, v dĺžke 40 cm a 60 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Tiché dovieranie zásuvky | áno |
| Úchytky | kovové |
| Záruka | 2 roky |








































































































