TIFFANY 160/220 sivý/biely lesk, kuchynská zostava v dĺžke 220 cm
Lacná kuchynská linka TIFFANY v dĺžke 220 cm je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti a cenovej dostupnosti. Bielo-sivá kuchyňa poskytuje nielen moderný vzhľad, ale aj praktické riešenie pre každodenné používanie.
Kúpou kuchynskej zostavy TIFFANY získate:
- kuchynský komplet v celkovej dĺžke 220 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe biely lesk (horné skrinky) a sivý lesk (spodné skrinky),
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- výška horných skriniek: 72 cm, výška spodných skriniek: 82 cm, hrúbka prac. dosky: 2,8 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- tiché dovieranie zásuvky,
- zásuvky Metalbox s hrubým drevotrieskovým dnom,
- výklopná skrinka má plynové piesty,
- vrátane sokla a 40 cm pracovnej dosky (2ks),
- bez drezu.
Akciový komplet sa skladá z týchto položiek:
- dolné skrinky: T24/D80Z + T-16/D40S1 + T-15/D40 + pracovná doska 40cm (2ks) + sokel T31 + sokel T32 ľavý a pravý
- horné skrinky: T-10/G80W + T-07/G60O + T-03/G40 (2ks)
K zostave si môžete zakúpiť aj ďalšie sektorové kuchynské skrinky TIFFANY.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | kuchynská linka, lacné kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | biely lesk a sivý lesk |
| Výška | horné skrinky: 72 cm, spodné skrinky bez prac. dosky: 82 cm |
| Celková dĺžka dolných skriniek | 160 cm |
| Celková dĺžka horných skriniek | 220 cm |
| Celková hĺbka | 60 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | Dub Craft zlatý 28mm, v dĺžke 40 cm a 40 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Tiché dovieranie zásuvky | áno |
| Úchytky | kovové |
| Záruka | 2 roky |








































































































