DANTE kašmír DT21 nočný stolík
Nočný stolík DANTE DT21 vyniká moderným dizajnom a detailami. Dve zásuvky s kovovými úchytkami (v čiernom alebo zlatom prevedení) poskytujú dostatok úložného priestoru pre knihy, časopisy či drobnosti dennej potreby, ktoré chcete mať vždy poruke.
- nočný stolík v šírke 56 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobený je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- zaoblené predné rohy skrinky,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čierno-zlatom prevedení,
- tiché dovieranie zásuviek.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, nočné stolíky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + kašmír matná |
| Výška | 57 cm |
| Šírka | 56 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |
















































































































