VIGO kašmír VG03 komoda
Komoda VIGO 03 kombinuje elegantný dizajn s praktickou funkčnosťou. Vnútri nájdete členený úložný priestor, za dvierkami sa skrýva polica na väčšie veci, zatiaľ čo trio zásuviek bezpečne pojme všetky drobnosti, ktoré chcete mať po ruke. Komfortné otváranie zabezpečujú vkusné kovové úchytky. Celkový vizuál dotvárajú vysoké kovové nohy, ktoré dodávajú komode ľahkosť a zároveň vám výrazne uľahčia údržbu podlahy pri upratovaní.
- komoda v šírke 106 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- jemné čierne kovové úchytky,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čiernom prevedení,
- zaoblené predné rohy na skrinke,
- tiché dovieranie dvierok,
- zásuvky s plnovýsuvom.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, komody, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 88 cm |
| Šírka | 106 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |















































































































