VIGO kašmír VG05 komoda
Komoda VIGO 05 skrýva dve priestranné police a tri praktické zásuvky, ktoré hravo pojmú všetko, čo potrebujete mať poruke. Pohodlnú manipuláciu so zásuvkami aj dvierkami zabezpečujú štýlové kovové úchytky. Celkový vzhľad podčiarkujú vysoké kovové nožičky, ktoré komode dodávajú vzdušnosť a navyše vám výrazne uľahčia upratovanie.
- komoda v šírke 162 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej kašmírovej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- jemné čierne kovové úchytky,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čiernom prevedení,
- zaoblené predné rohy na skrinke,
- tiché dovieranie dvierok,
- zásuvky s plnovýsuvom.
Sektorový nábytok VIGO vnesie do vašej obývačky elegantný štýl. Vďaka ponuke skriniek, ako sú TV stolíky, komody a vitríny, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, komody, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | kašmír matná |
| Výška | 88 cm |
| Šírka | 162 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |















































































































