LUXOR ST02 rozkladací jedálenský stôl
Rozkladací jedálenský stôl LUXOR je výrazný a elegantný kus nábytku, ktorý spája funkčnosť s moderným dizajnom a skvele vynikne v obývačke aj jedálni. Jeho stabilná konštrukcia je doplnená širokou nohou, ktorá dodáva stolu osobitý charakter a zároveň zabezpečuje pevnú oporu. Vďaka 40 cm rozkladacej vložke možno stôl jednoducho rozšíriť na plnohodnotnú dĺžku 200 cm, takže je ideálny na každodenné stolovanie aj na rodinné oslavy či stretnutia s priateľmi. Biele farebné prevedenie je univerzálne a je ho možné kombinovať s rôznymi farbami.
Dodajte svojmu domovu punc elegancie so sektorovým nábytkom LUXOR. Vďaka širokému výberu od štýlových komôd a presklených vitrín až po funkčné TV stolíky a priestranné skrine, si ľahko vyskladáte interiér presne podľa svojich predstáv. Vytvorte si harmonický a ucelený priestor, ktorý dokonale sadne do rozmerov Vášho bývania.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorové obývacie steny, sektorový nábytok, jedálenské stoly, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farebné prevedenie | biela matná |
| Výška | 76,5 cm |
| Šírka | 160 - 200 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Rozmer vrchnej dosky pred rozložením | 160 x 90 cm |
| Rozmer vrchnej dosky po rozložení | 200 x 90 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |









































































































