PATI dub cremona PK12/PF13, dolná kuchynská skrinka 30 cm
Dolná kuchynská skrinka 30 cm PATI ponúka šikovné riešenie na odkladanie kuchynských potrieb, hrncov či korenín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- spodná kuchynská skrinka v šírke 30 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |












































































































