PATI dub cremona PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Dvierka na umývačku riadu Pati PF25 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
- dvierka na umývačku riadu v šírke 45 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm,
- plastová úchytka,
- bez pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 44,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |











































































































