PATI kašmír PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Dvierka na umývačku riadu Pati PF25 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
- dvierka na umývačku riadu v šírke 45 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm,
- plastová úchytka,
- bez pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI kašmír je tým správnym riešením pre každého, kto túži po kvalitnej kuchyni bez vysokej investície, nech už zariaďujete rodinný dom, byt, panelák, chatu či nehnuteľnosť určenú na prenájom. Vďaka variabilite jednotlivých skriniek si poskladáte kuchynskú linku presne podľa vlastných predstáv, od kompaktných zostáv pre menšie priestory až po rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | kašmír |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 44,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |












































































































