PATI svetlý grafit PK14/PF15, dolná kuchynská zásuvková skrinka 40 cm
Dolná kuchynská zásuvková skrinka 40 cm PATI je praktická trojzásuvková skrinka. Je vynikajúcim riešením na uloženie kuchynských príborov, pomôcok či zásob potravín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Minimalistický vzhľad dopĺňajú čierne plastové úchytky.
- spodná kuchynská zásuvková skrinka v šírke 40 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- typ zásuvky: obyčajný výsuv s kolieskom,
- plastové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba predných plôch | svetlý grafit |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie zásuvky | nie |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |














































































































