PATI svetlý grafit PK23/PF22, dolná rohová kuchynská skrinka 90x90 cm
Rohová kuchynská skrinka PATI predstavuje praktický spôsob, ako naplno využiť priestor v rohu kuchynskej linky. Vďaka vnútornému členeniu s policou ponúka dva samostatné úložné priestory, ktoré uľahčia prehľadné usporiadanie hrncov, misiek, kuchynského riadu aj zásob potravín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- rohová kuchynská skrinka v rozmere 90x90 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 90x90 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| skutočný rozmer je 82 x 78,7 x 78,7 cm, nakoľko za skrinkou je medzera na rúrky, hadičky, atď. Pri projektovaní kuchyne však stále počítajte s rozmerom skrinky 90x90cm!!! | |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |














































































































