PATI svetlý grafit PK08/PF10 horná výklopná kuchynská skrinka 60 cm
Horná výklopná kuchynská skrinka PATI je navrhnutá na umiestnenie nad podskrinkové digestory so šírkou 60 cm. Jej vnútorný priestor je bez police, vďaka čomu poskytuje dostatok miesta aj pre vyššie kuchynské potreby. Dvierka sa otvárajú pohodlne smerom nahor pomocou plynových piestov, ktoré zabezpečujú tichý a plynulý chod. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Pohodlné používanie zabezpečuje systém tichého dovierania dvierok. Čistý minimalistický dizajn podčiarkuje praktická čierna plastová úchytka.
- horná kuchynská skrinka nad digestor v šírke 60 cm a výške 30 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- čierna plastová úchytka,
- tiché dovieranie dvierok.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška | 30 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 29,6 cm |
| Úchytka | plastová |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Záruka | 2 roky |













































































































