PATI svetlý grafit PK10/PF05 horná rohová kuchynská skrinka 60x60 cm
Horná rohová kuchynská skrinka PATI je praktickým doplnkom každej kuchynskej zostavy. Jej vnútorný priestor predelený policou poskytne miesto na uloženie tanierov, pohárov, šálok aj ďalšieho kuchynského riadu. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Pohodlné používanie zabezpečuje systém tichého dovierania dvierok. Čistý minimalistický dizajn podčiarkuje praktická čierna plastová úchytka.
- horná rohová kuchynská skrinka v šírke 60x60 cm a výške 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- čierna plastová úchytka,
- tiché dovieranie dvierok.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška | 60 cm |
| Šírka | 60x60 cm |
| Hĺbka | 29,6 cm |
| Úchytka | plastová |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Záruka | 2 roky |














































































































