ARAKA kašmír D40, dolná kuchynská skrinka 40 cm
Dolná kuchynská skrinka
- spodná kuchynská skrinka v šírke 40 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z v čiernej farbe v hrúbke 16 mm s 1mm melaminovými hranami, vnútorná časť v bielej farbe,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s 1 mm ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovová úchytka,
- nemá regulovateľné nohy,
- vrátane sokla,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | čierna + biela |
| Farba dvierok | kašmír |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Úchytka | kovová |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | áno |
| Záruka | 2 roky |





















































































































