ARAKA kašmír D60, dolná kuchynská skrinka 60 cm
Dolná kuchynská skrinka 60 cm ARAKA kašmír je praktickým pomocníkom, ktorý vám pomôže udržať poriadok medzi hrncami, misami a ostatnými kuchynskými potrebami. O príjemný komfort sa postará systém tichého dovierania dvierok. Čistý minimalistický dizajn elegantne podčiarkuje moderná čierna kovová úchytka.
- spodná kuchynská skrinka v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z drevotriesky v čiernej farbe v hrúbke 16 mm, vnútorná časť je v bielej farbe,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe kašmír v hrúbke 16 mm s 1 mm ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- moderná kovová úchytka,
- tiché dovieranie dvierok,
- nemá regulovateľné nohy,
- vrátane sokla,
- bez pracovnej dosky.
Sektorová kuchynská linka ARAKA kašmír umožňuje prispôsobiť rozloženie presne podľa veľkosti a dispozície priestoru. Jednotlivé skrinky si môžete vyskladať podľa vlastných potrieb, pričom nechýba ani možnosť vyskladať rohovú kuchyňu. Vďaka širokej ponuke sektorových skriniek je kuchyňa vhodná do menších bytov, priestranných kuchýň aj moderných otvorených interiérov spojených s obývacou izbou. Kuchyňu ARAKA môžete kombinovať aj s kuchyňou MENZO.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS a melamínové hrany, |
| Farba korpusu | čierna + biela |
| Farba dvierok | kašmír matná |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Úchytka | kovová |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | áno |
| Záruka | 2 roky |





















































































































