Rustikálny nábytok

Rustikálny nábytok

Rustikálny nábytok je synonymom pre útulnosť, ktorá prispieva k vytvoreniu príjemnej a pokojnej atmosféry vo Vašom domove. Tento štýl, obohatený o historické prvky a vyrezávané detaily, prináša do interiéru dotyk tradičnej elegancie. Rustikálny štýl nábytku sa vyznačuje masívnosťou, ktorá mu dodáva autentický a nezameniteľný charakter.

Pri vytváraní rustikálneho interiéru je dôležité dbať na harmonické doladenie celého priestoru. Drevené podlahy, doplnené kvalitnými kobercami, sú základom, zatiaľ čo štýlové obklady stien s prírodným vzhľadom, ako sú kameň, drevo alebo tehly, ešte viac zvýrazňujú rustikálny charakter miestnosti. Pre klasický interiér so starodávnym nádychom je vhodná aj decentne zvolená tapeta.

Rustikálny nábytok spája v sebe prvky vidieckeho, koloniálneho a niekedy aj provensálskeho štýlu, čo umožňuje jeho ľahkú kombináciu s rôznymi dekoračnými štýlmi pri zariaďovaní interiéru. Typické sú preň farby prírodného dreva, ktoré sa môžu líšiť od svetlých až po tmavé odtiene. Niektoré kúsky môžu byť tiež farbené, najmä v prírodných odtieňoch krémovej a hnedej.

Klasické obývacie steny v rustikálnom štýle ponúkajú dokonalé spojenie funkčnosti a estetiky. Svojím tradičným dizajnom a detailným spracovaním pridávajú do každej obývačky nádych histórie a elegancie. Okrem toho poskytujú dostatok úložného priestoru, čo je v dnešnej dobe neoceniteľnou výhodou.

V našej ponuke nájdete široký výber rustikálneho nábytku, ktorý sa hodí do každej miestnosti Vášho domova. Veríme, že náš bohatý sortiment štýlového rustikálneho nábytku Vás zaujme a poskytne inšpiráciu pre zariaďovanie Vášho interiéru.